Weer terug in Peru, na 5 jaar

Na 5 jaar afwezigheid is peru weer terug in de route van 2018. Deze 40-e editie van de Dakar Rally belooft een pittige te worden. Startend met de zware duinen van Peru. De deelnemers gaan vervolgens door naar Bolivia, met een rustdag in het feestelijke La Paz. na de rustdag volgen nog de resterende dagen door Argentinië, het land dat bekend staat om hun enthousiaste toeschouwers.

Alles even op een rijtje:

Meer dan 5000 wedstrijdkilometers en minder dan 4000 kilometer aan verbindingen.
7 Specials met 100% duinen en off-road terrein
14 Specials
Rustdag in Lima
Finish in Cordoba
1 Marathon-etappe
5 dagen op een hoogte boven de 3000 meter

1 Saturday, January 6, 2018 Lima / Pisco 272 km | 31 km STAGE 1
2 Sunday, January 7, 2018 Pisco / Pisco 278 km | 267 km STAGE 2
3 Monday, January 8, 2018 Pisco / San Juan de Marcona 502 km | 295 km STAGE 3
4 Tuesday, January 9, 2018 San Juan de Marcona / San Juan de Marcona 444 km | 330 km STAGE 4
5 Wednesday, January 10, 2018 San Juan de Marcona / Arequipa 932 km | 267 km STAGE 5
6 Thursday, January 11, 2018 Arequipa / La Paz 758 km | 313 km STAGE 6
Friday, January 12, 2018 La Paz REST 1
7 Saturday, January 13, 2018 La Paz / Uyuni 669 km | 368 km STAGE 7
8 Sunday, January 14, 2018 Uyuni / Tupiza 558 km | 380 km STAGE 8
9 Monday, January 15, 2018 Tupiza / Salta 754 km | 242 km STAGE 9
10 Tuesday, January 16, 2018 Salta / Belén 795 km | 372 km STAGE 10
11 Wednesday, January 17, 2018 Belén / Fiambalá / Chilecito 746 km | 280 km STAGE 11
12 Thursday, January 18, 2018 Fiambalá / Chilecito / San Juan 791 km | 522 km STAGE 12
13 Friday, January 19, 2018 San Juan / Córdoba 669 km | 368 km STAGE 13
14 Saturday, January 20, 2018 Córdoba / Córdoba 284 km | 119 km STAGE 14